פותחות את דלת הסטודיו ונכנסות לעולם אחר שכולו צבעים ויצירה. מסביב לשולחן הגדול, העמוס בצבעים, מכחולים, וכלי עבודה, יש מקום בכיף ל6 משתתפות ליצור, לחלום, ולהתבטא. ספרי אמנות ויצירה והמון צילומים של יצירות בעיסת נייר ובכל תחומי האמנות הפלסטית מרחיבים את האופקים ונותנים השראה ורעיונות לעבודה.

החוגים הקבועים הם תחת הכותרת "אמנות בעיסת נייר" ומתקיימים לאורך כל השנה למעט החגים. ההצטרפות לחוגים הקבועים מותנית במקום פנוי באחת הקבוצות הקבועות או בפתיחת קבוצה חדשה למינימום 4 משתתפות חדשות. בחוג נלמדות הטכניקות השונות לעבודה בעיסת נייר, קרטון, ועוד, מהקל אל המורכב, וכל זאת בהדרכה אישית לכל משתתפת בקבוצה. הקבוצות קטנות – לא יותר מ6 משתתפות.

הסדנאות החד-פעמיות מתאימות למי שעסוקות כל השנה ויכולות לפרגן לעצמן סדנת יצירה רק בחופשים, לחברות שרוצות לחגוג ביחד חגיגת יצירה, ולאורחות הבאים מחו"ל לחופשה. מינימום 2 משתתפות לסדנה.

הסדנאות מועברות בעברית או באנגלית בהתאם לרצון המשתתפות. הסדנאות החד-פעמיות מתקיימות בסטודיו בתיאום מראש כל השנה, ואפשר להתנסות בהן בהכנה ויצירה בעיסת נייר, רקמה וטלאים אמנותיים, בובות תיאטרון, ובגילוי אפשרויות נוספות של שימוש חוזר בכל מוצרי הנייר, הקרטון, והטקסטיל ליצירה ואמנות.

מגוון הסדנאות כולל: 

  • סדנת היכרות עם עיסת נייר
  • סדנת נושא בעיסת נייר
  • סדנת יצירה חופשית בטקסטיל
  • סדנת בובות תיאטרון

משך הסדנאות: 1.5 שעות או 3 שעות (כל הסדנאות בתיאום מראש)

עלות למשתתפת: משתנה לפי אורך הסדנה, בין 250 ש"ח ל1.5 שעות עד 350 ש"ח ל3 שעות. המחיר כולל חומרים.

כל חומרי הגלם ליצירת עיסת הנייר בסטודיו מבוססים על 90% חומרים ממוחזרים, והיצירה נחשבת לירוקה וברת קיימא. כל הדבקים והצבעים בסטודיו הם על בסיס מים ואינם רעילים, לטובתנו ולטובת אמא אדמה.

למידע נוסף על החוגים הקבועים או לקביעת סדנא חד-פעמית, אנא צרו קשר בטופס.

לחצו כאן לצפייה בעבודות תלמידות.

במשך המפגשים ילמדו ויתנסו המשתתפות בטכניקות השונות ליצירה בעיסת הנייר, החל בהכנת החומר במו ידיהן ועד לבניית קונסטרוקציות ושימוש בחומרים כמו קרטון, עץ, רשת, וחוטי ברזל. 

תשומת לב והדרכה ניתנת גם לאפשרויות הגימור השונות – ציור, הדבקות, ועוד. תהליך הלמידה הוא פרטני ובקצב אישי, מן הקל אל המורכב, ומעודד יצירה מקורית. הקבוצה היא קטנה ולא תעלה על 6 משתתפות.

שנת החוגים מתחילה אחרי חג הסוכות ומסתיימת בסוף חודש יולי. אפשר בהחלט להצטרף גם באמצע השנה אם יש מקום פנוי. החוגים מתקיימים בימים ב׳ וג׳ בשעות 10:00-13:00. בנוסף, ביום ב׳ מתקיים חוג ערב בשעות 17:00-20:00. 

קבוצה של 4-6 משתתפות מוזמנת לבדוק אפשרות של פתיחת חוג שנתי חדש בתיאום והרשמה מראש.  

עלות החוג לעיסת נייר 200 ש״ח + מע״מ למפגש. המחיר כולל את חומרי הגלם הדרושים לעבודה, וגם הפסקת שתיה וכיבוד קל.

השתתפות בחוגים הוכרה עד היום לגמול השתלמות למורות ממשרד החינוך שיוצאות לשנת שבתון.

בסדנה לומדים קודם כל את הדבר החשוב ביותר – איך להכין את עיסת הנייר ואיך מרגישה בידיים העיסה המושלמת! בנוסף, לומדים גם קצת רקע והיסטוריה של החומר המופלא הזה.

בסדנה הזאת מכינים עבודות בשתי טכניקות – עבודה בעיסה בלבד ועבודה על גבי כדור או מיכל. אפשר להחליף את הטכניקה השניה בטכניקה אחרת או בצביעה של קערית עיסת נייר מוכנה מראש, הכל בהתאמה למשתתפות.

הסדנה נמשכת בין שעה וחצי לשלוש שעות, לפי בחירת המשתתפות בתיאום מראש, וכוללת הפסקת שתיה וכיבוד קל. מינימום 2 משתתפות ועד 9 משתתפות. אפשר להתאים את משך הסדנה לגיל המשתתפות, ולפעמים כדאי לקצר לטובת ילדים צעירים, אבל לא פחות משעה וחצי.

עלות למשתתפת: 250 ש״ח כולל מע״מ לסדנה של שעה וחצי ,350 שח לסדנה של 3 שעות. המחיר כולל את כל החומרים.

את העבודות שנוצרו בסדנא לוקחים לייבוש בבית במשך כמה ימים, ואח"כ ניתן להמשיך ולסיים אותן בבית בצביעה או הדבקה. אפשר גם להשאיר את העבודות בסטודיו לייבוש ולקבוע סדנה נוספת לצביעה וגימורים.

סדנה ממוקדת לקבוצה שמעוניינת לעבוד על פרויקט מסוים בעיסת נייר, החל בבניה משותפת של פסל, הכנת מסיכות, מסגרות למראות, או אהילים, ועד צביעה וגימור של קערות. 

הסדנה היא בהתאמה אישית והעלות היא לפי אורך הסדנה וכמות המשתתפות. מינימום 2 משתתפות עד 9 משתתפות.

טקסטיל – לא מה שחשבתן! אחת הסדנאות האהובות עלי ביותר. שלל טכניקות כיפיות מפתיעות ויצירתיות ליצירה בטקסטיל, חיבור בדים ליצירות ומוצרים, ומיחדוש בגדים וטקסטיל ביתי. נשתמש בבדים, מוצרי טקסטיל בשימוש חוזר, חוטים, צבע, ואביזרי קישוט כמו סרטים וכפתורים.  

נדרשת יכולת תפירה ידנית עם חוט ומחט. אין צורך בידע בתפעול מכונת תפירה. מינימום 2 משתתפות עד 6 משתתפות. 

משך הסדנה 3 שעות, עלות 350 ש״ח כולל מע״מ למשתתפת. המחיר כולל חומרים – בדים, חוטים, כפתורים וחומרי קישוט.

בסדנה הכיפית הזאת ניתן ליצור בובות תיאטרון מהסוגים הבאים:  

  • בובות אצבע
  • בובות מקל
  • בובות גרב
  • בובות כפפה
  • צלליות צבעוניות

הסדנה כוללת הדרכה בבניה והכנת הבובה, והדרכה בהפעלתה. אפשר להתאים את מורכבות הכנת הבובה לפי היכולת והניסיון של המשתתפות. מינימום 2 משתתפות עד 6 משתתפות.

משך הסדנה שעה וחצי או 3 שעות לפי סוג הבובה ורצון המשתתפות. בכל סדנה ניתן להכין רק סוג אחד של בובת תיאטרון.

עלות למשתתפת 250 ש"ח כולל מע"מ לשעה וחצי או 350 ש"ח כולל מע"מ ל3 שעות. המחיר כולל את כל החומרים.

Scroll to Top
גלילה למעלה
רוצים להזמין יצירה בהתאמה אישית או סט של יצירות? מלאו את הפרטים בטופס ואשמח לחזור אליכם לתאם את ההזמנה.
.אם תרצה לבצע הזמנה בהתאמה אישית ליצירות האמנות שלי בעבודת יד, מלא את הטופס שלהלן